Туроператор DJOCA TRAVEL UKRAINEм. Київ, 04071, провулок Ярославский 7/9, офіс 11

Курс валют: 15.06.2024 Курс НБУ $40.69грн €43.89грн Курс ПриватБанку $41грн €44.3грн
Top
Les Barmes de l'Ours ***** Relais & Châteaux (Val d’Isere)

Гірськоліжні курорти

Hotel Le K2 Chogori ***** (Val d’Isere)

France

Франція

Франція - країна дивовижної краси, де снігові вершини сусідять з безкрайніми рівнинами. Гірськолижні курорти Франції мають найбільше в Європі число підйомників (25000), найбільший вибір трас - від простих схилів для початківців до надскладних для професіоналів і самі великі взаємопов'язані зони катання. Саме у Франції знаходиться найкраща для зимового відпочинку частина центральних Альп - Рона-Альпи. Тут зосереджені основні гірськолижні курорти Франції, в тому числі легендарні області катання Труа-Вале, Спас-Кіллі, Парадіскі.
Гірськолижні школи для лижників і сноубордистів пропонують кілька рівнів навчання. Спортивні центри мають в своєму розпорядженні басейни, солярії, тренажерні зали і дитячі містечка. До цього варто додати стійку погоду, гарантований сніговий покрив, вишукану кухню, благородні вина, супермодні магазини, гарне обслуговування і величезна кількість розваг apres-ski, що гарантує незабутні враження від гірськолижного відпочинку у Франції.

Andorra

Andorra

Андорра

Андорра - це невелике князівство розташоване в східних Піренеях між Францією та Іспанією. Гірськолижний туризм в Андоррі є основоюекономіки країни, тому до туристів тут завжди відносяться гостинно. В Андоррі створена сучасна туристична інфраструктура для незабутнього зимового відпочинку. Тури в Андорру - це приголомшливі можливості для катання на гірських лижах і стійкий сніговий покрив протягом всього зимового сезону. Такі популярні гірськолижні курорти Андорри, як Енкамп або Пас Де Ла Каса, пропонують широке розмаїття трас як для початківців любителів гірськолижних видів спорту, так і для вже досвідчених спортсменів. Тут Ви знайдете прекрасні можливості для внетрассового катання і занять сноубордом.

Switzerland

Switzerland

Швейцарія

Швейцарія - справжній рай для гірськолижників, альпіністів і всіх любителів подорожувати і активно відпочивати. Велику частину країни займають Альпи. Швейцарія - це історія гірськолижного спорту. Після зимових Олімпійських ігор в Санкт-Моріц (1928р.) Спортивний відпочинок в засніжених горах став входити в моду.
Швейцарія - це 140 лижних центрів, третина яких зараховують до кращих курортів світу. Серед них найбільш відомими є Грінденвальд, Вербье, Віллар, Шампері, Давос, Саас Фе, Кран Монтана, Сан-Моріц, Церматт. Їх відмітною особливістю є високий рівень сервісу та комфортні умови, так як швейцарські готелі вважаються кращими в світі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
You don't have permission to register