Туроператор DJOCA TRAVEL UKRAINE



м. Київ, 04071, провулок Ярославский 7/9, офіс 11

Курс валют: 15.11.2025 Курс НБУ $42.06грн €48.88грн Курс ПриватБанку $42.2грн €49.2грн
Top

CGH Résidences & Spas – LES CHALETS DU SOLEIL **** (Les Menuires)

Комплекс CGH Résidences & Spas les Chalets du Soleil Contemporain розташований поруч з гірськолижним підйомником в Ле Менюїр, всього в 20 хвилинах їзди від Валь Торанс. До послуг гостей сауна, турецька лазня і приміщення для зберігання лиж з сушаркою для черевиків.

Підйомники поблизу:

  • Гірськолижний підйомник Mont de la Chambre – 300 м
  • Санні Експрес – 600 м
  • Стадіон для слалому – 700 м
  • Брюйер 1 – 750 м
  • Рок-де-Труа-Марш 1 – 800 м
  • Менюїр – 850 м

В оформленні апартаментів Chalet du Soleil поєднуються сучасний і савойський стиль. У кожному з них є балкон і велика вітальня з РК-телевізором і DVD-плеєром.

Two-Bedroom Apartment (up 5 pax)

Three-Bedroom Apartment with Spa Access (up 7pax)

Four-Bedroom Apartment with Spa Access (up 10 pax)

Їжу можна приготувати на кухні апартаментів з духовкою, плитою і мікрохвильовою піччю. Посудомийна машина і холодильник також надаються для вашої зручності.

Прокат лижного спорядження можна отримати в лижному магазині, розташованому поруч з шале.

На всій території надається безкоштовний Wi-Fi. Місця на підземній парковці надаються за попереднім замовленням до прибуття і за додаткову плату. Залізничний вокзал Мутье знаходиться в 27 км.

Розташування: до найближчого аеропорту Шамбері-Савойя становить 60 км, до аеропорту Женева 148 км.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
You don't have permission to register